שיקום רהיטים עתיקים

רהיטי ישראל
Оригинальная, дизайнерская мебель для ваших питомцев!
Рубрики
Интересные статьи

שיקום רהיטים עתיקים

ריהוט עתיק הוא כמו זיכרון של אבותנו, הוא מספר לנו על העידן בו הם חיו, שאנו רוצים להסתכל עליו ולהעריץ אותו, אותו אנו רוצים להראות לילדינו. אבל עם הזמן, הבית לא יכול להיות מצויד בריהוט הזה בגלל המראה השחוק שלו. ריפוד דהוי במיוחד או שריטות,פינות שבורות של רהיטים. ולא כל אחד יכול אפילו לחשוד שזה יכול להיות ריהוט עתיק בעבודת יד שצובר ערך מאספנים

אי אפשר להכניס רהיטים כאלה לבית ומצד שני חבל לזרוק אותם. אך עם אנשי המקצוע שלנו תוכלו לחדש בקלות את הרהיטים העתיקים שלכם ולקשט את ביתכם בעתיקות, מכיוון שריהוט עתיק יכול להיות שולחן יקר ערך, כסאות, שידה או ארון בגדים אשר יקשטו את חלל הפנים שלכם וימלאו אותו בזיכרונות של אבותינו
שיקום רהיטים
יודעי דבר של רהיטים עתיקים כאלה צריכים להיות מודעים לכך שמראה הרהיטים מתדרדר לא רק עם השנים, אלא גם מקרני השמש או בהשפעת רכיבי מזון, מרטיבות, תנועה וגורמים רבים אחרים.
שחזור רהיטים עתיקים מתבצע במספר שלבים, התלויים במצב הרהיטים שלכם.
בעלי המלאכה שלנו מבצעים גם תיקונים קוסמטיים, אם הרהיט נפגע קלות, וגם מבצעים שחזור מלא של רהיטים.
:זה כולל:
פירוק מלא עד לבסיס
הדבקה ומיקום של כל האלמנטים מעץ
הפשטת צבע ולכה ישנים
הכנת עץ לצבע טרי
ריפוד (לדברים כאלה אנו ממליצים בחום על בדי שטיחים!)
בהתאם למצב הריהוט שלך, בעלי המלאכה שלנו מבצעים עבודות מקצועיות שונות, כגון הסרת שריטות, שבבים, שקעים ופגמים אחרים במשטח. גילוף וקישוט אמנותי מיושמים. החלפת אלמנטים מעוצבים מעץ.
כמו כן, אנשי המקצוע של נגריית הרהיטים Art_Deco יעשו לכם ריפוד מכל חומר מהקטלוג שלנו, בו תוכלו לבחור בעצמכם בהתאם לעיצוב הפנים שלכם.

אנו מעריכים את כל לקוחותינו ורוצים להזהיר אתכם לפנות אך ורק למומחים בתחום.
כשאתם נותנים את הריהוט שלכם לאנשים בעלי ניסיון דל בתחום, שלמדו בעצמם ובעלי ידע תיאורטי בלבד אתם מסתכנים בלאבד רהיט עתיק ואולי בעל ערך גבוה.