ריפוד של פנים הרכב

רהיטי ישראל
Оригинальная, дизайнерская мебель для ваших питомцев!
Рубрики
Интересные статьи

ריפוד של פנים הרכב

פנים מכונית משופשף או קרוע, תקרה נפולה מהתייבשות עלולים לעצבן כל בעל רכב. כיסויים? לא אופציה, כי אתם יודעים שמשהו לא בסדר בפנים …

המכונית היא כמו בית שני עבור רבים מאתנו. לכן, פנים המכונית, שבו הבעלים מבלים הרבה מזמנם, צריך להיות נעים ונוח, לשמח את בעליה עם המראה.
אך, למרבה הצער, עם השנים, הריפוד המקורי של פנים הרכב דוהה ומאבד את הצבעים שכל כך אהבתם בעת רכישת המכונית, או מופיעים שריטות על המושבים.
ריפוד של פנים הרכב

מכיוון שהריפוד של פנים הרכב אינו עמיד, הוא מאבד את המראה שלו ומפסיק להעניק לכם שהייה נוחה במכונית. במקרים כאלה, נגריית Art_Deco שלנו מציעה לחדש את פנים הרכב שלכם ולהפוך אותו לנוח תוך עמידה בכל הדרישות והטעמים שלכם.

בהתאם לרצונכם או לצרכי מצב הרכב, נשנה את צבע הריפוד, את מרקם החומר ונסדר את הפנים בסגנון שלכם. הנגריה שלנו מבטיחה לך תוצאה מענגת של עבודתנו, אותה נבצע בהתאם לטעמך ובתנאי אספקת המכונית המוגמרת.
להזמין רהיטים
מחיר הריפוד של פנים הרכב מתאים לאיכות החומר ועבודתנו. אם אתם רוצים להפוך את פנים המכונית שלכם לנוח ובהתאם לכל דרישות העיצוביות שלכם, אנא פנו אלינו, אנו מבטיחים לכם – שום דבר אינו בלתי אפשרי עבורנו!

הריפוד של פנים הרכב עשוי מחומרים איכותיים בלבד, אותם תוכלו לראות באתר שלנו או לשאול את אנשי המקצוע שלנו. על פי בקשה, ניתן להזמין בד, עור אמיתי או עור מלאכותי, העמידים בפני שפשוף או דהייה מתחת לקרני השמש.
להזמין רהיטים
Перетяжка салонов авто