שיפוץ ריהוט ומרפדייה

שיפוץ ריהוט ומרפדייה!

0533070006

חברים, אנו מציעים לכם שירות בתחום שיפוץ רהיטים:
✔️החלפת בד
✔️מילוי
✔️חידוש

אנו עובדים מפתח תקווה עד באר שבע. יש הובלה לבית העסק שלנו וחזרה לביתכם! מבחר בדים גדול, זמש ועור.

הגיע הזמן להחליף את הבד? חברי Art Deco מציעים שיפוץ וחידוש ריהוט מרופד בכל רמות הקושי!
✔️עבודה איכותית בזמן קצר
✔️הובלה
✔️מבחר בדים
✔️זמש ועור

הגיע הזמן לחדש את הריהוט שלכם, להחליף בד, מילוי, חידוש העץ? אנו עובדים אך ורק עם חומרים איכותיים ברמה גבוהה ונותנים אחריות מלאה על עבודתנו

איכות במקום הראשון ! ! !

קיימים דברים שונים בעלי חשיבות בחיינו, אירועים אשר השפיעו עלינו בדרכים שונות, אך לא משנה כמה הריהוט שלך איכותי, השנים עושות את שלהן. מצד אחד נהרסת הפונקציונליות של הריהוט, ומצד אחר עם השנים גדל הערך של העתיקות. כך או כך חבל לזרוק, למרות שלחיות עם זה לא נוח ולא אסתטי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – אנו נפתור בשבילכם את הבעיה וניתן לריהוט שלכם חיים חדשים.

 ремонт мягкой мебели тель-авив  перетяжка мебели в ашкелоне  ремонт мягкой мебели лод перетяжка мебели ашдод  замена обивки петах тиква  оббивка мягкой мебели тель авив  замена обивки мебель холон  марпедия сдерот  ремонт мебели израиль  оббивка мягкой мебели ришон ле цион  ремонт кожаной мебели ашдод  ремонт кроватей явне  изготовление мебели ашдод  ремонт кожаной мебели ришон ле цион  замена обивки сдерот  ремонт мебели в холоне  ремонт мебели ашкелон израиль  обивка мягкой мебели  перетяжка мягкой мебели ришон  замена обивки и перетяжка мягкой мебели тель авив  замена кожаной обивки израиль  перетяжка мебели ашкелон ашдод бат ям  ремонт мягкой мебели ашкелон сдерот беэр шева  ремонт и обновление мягкой мебели ашкелон  ремонт стульев и диванов в ашкелоне  обивка стульев ашдод и ашкелон  реставрация мебели ашкелон  обивка мебели ашкелон диван реклайнер  обивка дивана ашдод  ремонт дивана реклайнера израиль              

הריהוט מתפרק עד המסגרת, לפי מידת הצורך מתקנים את הדפקטים, יוצרים מילוי רך ונוצר ריפוד. התוצאה הסופית; ריהוט חדש עם מסגרתו המקורית והעמידה מעץ.

 

לבצע הזמנה לשיפוץ הריהוט קל מאוד. מספיק להתקשר או לסמס בווטסאפ ואנחנו לשירותכם!
תשלחו תמונה של מה שאתם הייתם רוצים לשפץ, ואנחנו נוכל להעריך את זמן התיקון והסכום. את העלות והזמן המדויק נוכל להגיד לאחר שנראה כל חלק של הריהוט בקפדנות, בהתחשב במה שהייתם רוצים, בחירת הבדים, מילוי וכו'. שיפוץ רציני נעשה בבית העסק. אתם יכולים להביא באופן עצמאי או להשתמש בשירותי ההובלה שלנו. על העבודה שלנו האחריות הינה לשנה. ניתן לשלם באשראי, צ'ק או מזומן.

 

 

Besucherzahler